Mercedes-Benz C-Klasse
Cabrio AMG 63 S | ( 1 OF 499 ) | Unieke uitvoering | Keramisch |
Direct kopen, basisprijs: € 119.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 119.950,-
LEASEPRIJS: € 1.976,97 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 23.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Cabrio AMG 63 S | ( 1 OF 499 ) | Unieke uitvoering | Keramisch | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 oktober 2022 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 11.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.976,97 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 119.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 3.982 cc |
| Vermogen: | 375 kw / 511 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.755 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Exterieur-pakket Carbon (AMG)
- Ruitensproeier verwarmd
- Infotainment
- Digitaal Instrumenten-Display
- Head-up-display (Frontdisplay)
- Surround-systeem Burmester
- Veiligheid
- Diefstalbeveiligingspakket Plus
- Overig
- Keramisch remsysteem (AMG)
- Achterbankveiligheids-pakket
- Achterbumper
- Achterklepvergrendeling afzonderlijk
- Achterlichten LED
- Actieve motorkap
- Adaptieve cruisecontrol Distronic Plus met Stuur-Assistent
- Air-Balance-pakket
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- Aircap
- Akoestische kap Zwart
- Ambienteverlichting
- AMG-Line Exterieur
- AMG Driver's Package
- AMG Track Package
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Audio-navigatiesysteem: COMAND Online
- Automatische airconditioning (Thermatic 2 zones)
- Automatische transmissie - (9-traps)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekkenairbag voor (Pelvisbag)
- Bekleding / Spoiler achter (AMG)
- Binnenverlichting-pakket
- Blusapparaat
- Brandstoftank: vergroot
- Buiten-/binnenspiegel met Dimautomaat
- Buitenspiegel electr. inklapbaar
- Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
- Buitenspiegel met actieve Dode hoek-assistent
- Buitenspiegel Wagenkleur
- Bureaufunctie in Voertuig
- Cabrio-Comfort-pakket
- Camerasysteem 360 Graden
- Carrosserie: 2-deurs
- Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- Centrale vergrendeling met Infrarood - / Comfort-bediening
- Comfort-pakket Advanced
- Communicatiemodule (LTE) Voorbereiding Mercedes me connect
- DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- Dashboard Bovendeel in Nappa optiek
- Design- en uitrustingslijn Standaard
- Diefstalalarmsysteem
- Diefstalalarmsysteem + Interieurbeveiliging / Sleepbeveiliging
- Dubbele zonnekleppen (uittrekbaar, draaibaar)
- Dynamische Motorlagering
- Edelstaalpedalen Sportdesign
- Elektron. Sperdifferentieel
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d
- Energizing Comfortregeling
- Enkele stoelen achter
- Exterieur-pakket 2 Carbon (AMG)
- Gordeltransporteur
- Grille Diamant-optiek
- Handrem elektrisch
- Hemelbekleding zwart
- Hoofdairbag-systeem voor
- Hoofdruimteverwarming (Airscarf)
- Infotainment-pakket High-End
- Infotainment-systeem: Mercedes me connect
- Instaplijsten (AMG) verlicht
- Interieurinrichting: Decoraties Aluminium
- Keyless-Go Startsysteem en Centrale vergrendeling
- Keyless Go Startsysteem
- Keyless Go Startsysteem
- Klok (Analoog)
- Knie-airbag Bestuurderskant
- Licht-pakket High-End
- Lichtmetalen velgen
- Media-Display
- Mercedes-Benz Noodoproepsysteem
- Modelwijziging met Code
- Motor 4,0 L - 375 kW V8 Katalysator
- Motorkap met Powerdome
- Multibeam LED
- Night-pakket (AMG)
- Opbergruimte-pakket
- Parametersturing
- Parkeer-pakket High-End
- Parkeer-pakket met 360° Camera
- PRE-SAFE-systeem
- Raamopener electr. met Inklembeveiliging
- Rijassistent-pakket High-End
- Rijassistent-pakket Plus
- Rijassistent-systeem actieve Parkeerhulp
- Rijassistent-systeem actieve Rijbaanassistentie
- Rijassistent-systeem Agility Select / Dynamic Select (Rijmodusschakelaar)
- Rijassistent-systeem Botsingwaarschuwingssysteem met Remfunctie (Collision Prevention Assist)
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent Adaptieve plus
- Rijassistent-systeem Remassistent Plus (BAS) met Kruising-assistent
- Rijassistent-systeem Verkeersinformatiesysteem Live Traffic
- Ritcomputer
- Ruitenwisser met Regensensor
- SCR-systeem (AdBlue-technologie)
- Service-systeem: Uitgebreide navigatiediensten
- Smartphone geïntegreerd
- Spatbordverbreding
- Spiegelpakket
- Sport-chassis (AMG Ride Control)
- Sport-uitlaatsysteem (AMG-performance)
- Sportbanden
- Sportstoelen AMG-performance
- Spuiten: designo magno
- Stoelbekleding/kussens: Leer Nappa, 2-kleuren
- Stoelverwarming voor
- Stoel voor links electr. verstelbaar (met Memory)
- Stoel voor rechts electr. verstelbaar (met Memory)
- Stuur (AMG Performance, Nappa / Dinamica)
- Stuur - AMG Stuurwielbediening
- Stuur met Wipschakelaars/knoppen
- Styling-pakket (AMG / Exterieur)
- Touchpad (Middenconsole)
- Traction-Control-System (AMG)
- Veiligheidsgordels gekleurd
- Vloermatten AMG
- Voertuig-monitoring (Voertuigtrackingsysteem)
- Voertuig setup (Onlineservice / Apps)
- Voorbereiding Concierge Services
- Voorbereiding Mobiele telefoon/gsm / Comfort-telefonie / LTE- vaardig
- Voorbumper
- Zij-airbag (Sidebag) achter
- Zij-airbag (Sidebag) voor